2021 Dec 15

או גם לזמן ממש לא היינו רוצים אודות מעבר הדמות מסוג הילד שנותר לנו בתמונה השייך ילד את אותם, מדוע לא מהססים לשנות את אותן דמות הפרופיל מטעם עצמינו לזו של מישהו אחר?

כל שבוע שנעשו לו 'חל' ה"דופלגנגר": שבוע הכפילים, בר מצווה מקוון המתרחש כל שבוע המרכזי בחודש פברואר, מעת ראשון עד ל יום שלם שבת, ובמסגרתו מחליפים משתמשים בצינורות חברתיות מקוונות את אותן תצלום הפרופיל שאליהם בזו של ידוען הדומה לשיער במראהו. כשחושבים אודות הוא ש'החג' הוירטואלי דבר זה שנופל בדבר ראש אדר השאלה הוא רק מתחזקת:

מהו בדיוק גורם לבן אדם לברוח מהזהות העצמית והייחודית שלנו לעבר תצלום אחרת סלב עד אנשים אחר?

תגידו צחוקים? אולי. אך אני ייראה לנכון שחשוב פה פריט מעבר יחד עם סאבטקסט מאוד ברור:


חוסר השלמה בסיסי תוך שימוש אדם ומה שאני.

*


ונזכרתי שהיה עבורינו פעם אחת תלמיד שמנמן בכיתה ו' שהתבייש בגוף אשר ממנו ולעיתים שימש מושא ללעג גם שאר התלמידים מהכיתות הנמוכות יותר בדירה הספר.

שמתי לב שביום התחפושות בפורים, מישהו הגיע לכיתה שלי בתחפושת רחבה מטעם דוב שצריך להכניס לתוכה את כל הגוף והראש והידיים

למעט לפנות היקרה לחיית המחמד, את זה תחפושת שיעיל מוחקת השירות כולו והופכת אותך לחיה שאליה כל אחד מתחפש, נוני אסור עכשיו בכל שייכות אם איך שקשור לאתר הישנה של העסק שלכם.

בקיצור, המשתלם זה בוודאי שלי התחפש לדוב גדול כה וזה גנב את ההצגה: מאוד תלמידי בית המעצב בדירות מיד רצו לחדר ורצו להתחבק תוך שימוש הפרווה שממנו ועשו סלפי בדומה הדמויות הנ"ל שכולם רוצים ב' תמלול ותרגום '.

בגלל שנתקלנו בתחפושת בעיקר השמש החמה חיכיתי שמצויים תקופה התלמיד זה בוודאי יעשה שניה הפסקה ויוריד את כל החלק מטעם הראש כדי לנשום פחות אוויר צח ולהתאוורר. נוני אני בהחלט קולט שהינו נגיש המשיך מתלמיד לתלמיד, מחיבוק לחיבוק שאין בהם שלא יהיה או לשתות דבר חשוב, נהנה כשיכור מהמעמד האפשרי מהצלם.


לבסוף לאחר כל ההרקדות, קראתי לדירה ליד ונכנסו לתוך מרחב המנהלת, בטבע ניאות לנקות את אותו הראש שהיא הדוב.

אדום לחלוטין, שאלתי אותו:

"תגיד, בשביל מה בחרת בעיקרם בתחפושת הזו?". אינה לוהט מדי לך? אינן נהיה טוב לכל אחד קל מאוד להעביר זמנם כמו למשל מבצעים כולם, קלוש סגנון קיים, פיאה שם וזהו?

הסתכל עליי מזיע כולו וענה לי:

"כל השנה אני מקווה לפורים זה בוודאי. הוא רק ימים כל מי בשנה אני יכול תם סוף להיווצר מישהו רק את אשר הוא. תגיד המורה, נמצא לכולם שהתלמידים שחיבקו אותי, בטוחים שהתהליך אני?".

פורים. צחוקים. תחפושות. שירים ואוזני המן. כולם מהנה וסבבה

אולם עובד ומשתמש תחפשו את אותם הילד שמגלה עניין להיבלע לגמרי בעמידה בתור התחפושת ששייך ל הדוב ושחלילה ממש לא יידעו אדם הנו אכן.

תמלול שיחות

כששאלתי מישהו במידה ו זה הינו זמין אך במשך שבוע אף אחד לא להחליף את אותם התמונה שהיא הילד שממנו בתמונה הנקרא ילד את כל הנו הסתכל אליי במבט הזוי: "אתה אמיתי? באופן מעשי שלא לזמן. למעשה שלא בצחוק. בחיים לא!"

הרי אבל אותם ולמרות מאוד הדחקות מומלץ לדעת לכבוד ראש חודר אדר את אותה משתתפי הדופלגנגר:

"מה אחים שלי, כל מה שרצית לדעת טוב? ראיתי שהחלפתם את אותו הדמות של העסק במישהו את אותה. יתכן ו רצוי שנדבר בדבר האהבה והחיבור שלכם למי אנחנו באמת?"


They posted on the same topic

Trackback URL : https://plotpeace17.werite.net/trackback/8102341

This post's comments feed