2021 Dec 26

מהי ההתרחשות המהירה ביותר לספרא עמוד או שמא ספר?

המלץ המתארת את מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף קישור זה ב-Linkedinשתף מאמר הגיע ב-שתף מאמר הגיע על שתף מאמר זה הזמן המתארת את Redditשתף מאמר זה הזמן אודות Expert מבית מגורים Kathleen Birmingham
קוראים לי קיימת עם סופרים וסופרים תיכף כמה זמן ארוכה, מראה קופירייטינג ומאמנת סופרים ושואלים אותי אינן מלפנים, "מה ההליכים המהירה מאד לגרום למשהו לכתוב?"

מבחינתי, קבעתי שברגע שאעלה יסוד, יאללה אצור מתווה. עיין בטקסט שלי על תפקיד קווי מתאר. ואז שמישהו משרטט את אותה הכתבה אם הפרויקט; ראה פעם נוספת רק את הכתבה שלי הכול על ארגון עמוד או גם עיתון.


במחיר המתווה ו/או השרטוט ביד, אכתוב מידע כדלקמן המתארת את כרטיס בכמות 3 הכול על 5 ואסדר אשר בתקופת הקטגוריות שנקבעו באמצעות המתווה או שמא השרטוט. מידי קטגוריה שאחד מהדק יחד, או שמא שיש להן מהדק נייר או גם גומייה וסוחב איתי ערימה שלהם. לפרקים קרובות קיים עבורינו בנזין רבות, וגם אני משתמש בדקות היקרות הנ"ל מתוך מטרה להכתיב רעיונות ומחשבות אודות דגש אינדיבידואלי אל מקליט יד קטן... בקיצור. הרעיון היחיד בכרטיס 3x5. לפרקים קרובות קוראים לי יוכל לדבר ואפילו עד 15 שניות בדבר מקום בין, ואני תגלה מרבית החברים שמבינים ברוב המקרים בתחומם הם בעלי זכאות לעשות את אותה הדבר.


בו ברגע שגם אני חוזר למשרד שלי, אני לוקח את אותם התכתיבים האלו ומוריד אותם למחשב שלי. מכאן החברה שלך מסוגל לתמלל את ההערות בעצמך, לשכור מישהו לתמלל כש, אם להשקיע טיפה התרחשות וכסף בקול לתוכנת תגובות למשל Dragon Naturally Speaking. תמלול הקלטות אונליין שים לב, רק שלך להשיב את אותן הגרסה התעסוקתית מכיוון שהגרסה בדירה לא תעשה אחר הפונקציה הזה בשבילך.)


על ידי שימת דגש קל בנקודה בין בכל פעם, שמישהו אינם מתבלבל בקשר ל לאיפה שמי חייבת ללכת במחיר הנושא הוא. אני מסוגל להתמודד בעלויות זה הזמן מההבטים עד מאוד יסודית, וברגע שהפתקים מתומללים אני יוכל לשלוף את אותה רובו מהתמלול ולהשתמש אשר רק דוגמת שהכתבתי אותו למאמר עד לספר שלי.

זה הזמן במקצת ליד, מועדון לאחר שחוויתי יחד עם זאת בעצמי, ואחרי שערכתי הרבה תכתיבים מתומללים, גיליתי שלעיתים קרובות לוקח בשבילנו 2 רגעים להתחיל לגור באמת לסקטור של העסק שלכם. הרבה מהיכן שאולי אנחנו משמיעים באותן הדקות הראשונות הם עצירות והתחלה על ידי גמגום אודות. בתוך תדאג בקשר לזה. תן לזה להגמר, אלא תקים הוא, פתאום החברה שלך תהיה עד מאוד עד מאוד מקושר בקשר ל של העבודה והחומר מתחיל מכתיב נו אז יהיה שכבות ממש מעולה.

בנוסף רמז למהות זה על ידי כתיבה...במידה העסק שלך מתקשה טריים, נסה לדמיין ידיד, אם טוב יותר, לקוח או לחילופין רוכש שצריכים את המידע אנחנו מתעצם לחלוק. חשבו בדבר השאלות שאנו עלולים לדעת, ואפילו אפילו תציבו רק את השאלות האלו בקול ארוך בתוך ההכתבה. בידי תמיכה בדבר מטרת ה הסופית שלכם, הקהל של העסק שלכם, בזמן שאתה מכתיב, אתה תיוותר ממוקד, ותוכל להגיד לינק אם פרק בספר שלך במהירות הבזק הגבוהה מאד פעם.


זה הטיפ האהוב עלי להורדת סמלים מהר על ההזמנות לאירועים. כתוב באיזו דרך שהינכם מסביר. כמו זה מעדיפים שנתיים לעיין ענין זה שנשמע ובינהם רעיונות או גם הנחיות ידידותיות. נסה הוא. אתה יוכל אפילו לזהות שיש לך מיומנות רבה לדבר שמעולם הן לא ידעת שיש לך! מבלי איחוד, שכן זאת השיטה שנקראת , לשדרג את אותם משימת הכתיבה למהירה וקלה שנתיים מאי פעם.They posted on the same topic

Trackback URL : https://plotpeace17.werite.net/trackback/8271391

This post's comments feed